Peter Ondrejovič 23.11.2007 19:17

Bratia Češi, nezabúdajte prosím že ak sa expedície zúčastnili dvaja Slováci patrilo by sa hovoriť o československej expedícii. S pozdravom Becko /iniciátor tejto výpravy /