Kajaky, rafting

Norway - Sailing in Silence

Zítra vyráží fotograf Lumír Drápal na dlouho plánovanou expedici do Norska, při které se pokusí na mořském kajaku dojet až na nejsevernější cíp Skandinávie Nord Cape.

Už uplynulo několik měsíců od chvíle, kdy se můj prst brouzdající po mapě světa zastavil u norského pobřeží. Plán je jasný. Vrátit se zpět do života bez času a shonu. Do života, který miluji a pro který jsem schopný obětovat vše, co mám. Vždy bylo mým snem se vydat na dlouhou pouť světem a objevovat nová místa. 2900 km dlouhé pobřeží chci zdolat na mořském kajaku. Hodlám ho naložit zásobami na tři měsíce a vydat se ze Stavangeru za polární kruh k nejsevernějšímu cípu Skandinávie Nord Cape.

Časově se nijak nevážu. Tento výlet muže trvat tři měsíce ale také tři roky. Odjezd do Norska plánuji na březen a do té doby se chci plně věnovat přípravám na tuto akci. Průběh příprav, tak i průběh celé expedice budu zaznamenávat na své stránky www.drapal.cz.

Zpět na přehled

Komentáře

Blade 20.4.2008 20:00

Má to někdo času...taky bych jezdil

jara Tiser 22.4.2008 19:19

Bledá závist.Ja jsem jel jen z mého rodistě,Jičína Cidlinou a později po Labi do Hamburku.Denně jsem jel okolo 100 Km.Byl to fakt silný zážitek.Kdo něco podobného zažil,ví očem mluvím a kdo né,tak jsou stejně slova n ničemu.Hodně zdaru!

Fery 23.4.2008 18:07

Většina podobnejch plánů a výletů je závislá na kombinaci volného času a volných peněz. Ale každý z nás je tomu schopen obětovat různé věci. Když se chce, všechno jde, a čas a peníze bývají často jen výmluva.

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (36.0 + 5.9) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Napříč celým webem (sitewide) nad patičkou

Nahoru