Norway - Sailing in Silence

Už uplynulo několik měsíců od chvíle, kdy se můj prst brouzdající po mapě světa zastavil u norského pobřeží. Plán je jasný. Vrátit se zpět do života bez času a shonu. Do života, který miluji a pro který jsem schopný obětovat vše, co mám. Vždy bylo mým snem se vydat na dlouhou pouť světem a objevovat nová místa. 2900 km dlouhé pobřeží chci zdolat na mořském kajaku. Hodlám ho naložit zásobami na tři měsíce a vydat se ze Stavangeru za polární kruh k nejsevernějšímu cípu Skandinávie Nord Cape.
Časově se nijak nevážu. Tento výlet muže trvat tři měsíce ale také tři roky. Odjezd do Norska plánuji na březen a do té doby se chci plně věnovat přípravám na tuto akci. Průběh příprav, tak i průběh celé expedice budu zaznamenávat na své stránky www.drapal.cz.








Komentáře
Blade 20.4.2008 20:00
jara Tiser 22.4.2008 19:19
Fery 23.4.2008 18:07